Gizlilik Ve Güvenlik Politikası


 • Telif Hakları

  Telifinizde bulunan bir dosyanın sunucumuzda bulunduğunu belirlerseniz lütfen "Rapor" bölümünden bize bildiriniz. Başvurunuz en kısa zamanda incelenip ilgili dosya sunucudan kaldırılacaktır. Mahkeme kararını da lütfen iletiniz.

 • İzin Verilmeyen Kategoriler

  Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren görsel ve çalışmaların sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür görsel ve çalışmaları yükleyenleri yasal yetkililere bildirme hakkımızın yanında siteden yasaklama ve bu görsel ve çalışmaların kullanıldığı sitelerin siteden yasaklanması yaptırımları da kullanılabilir. Bu tür görsel ve çalışmalar tespit edildiğinde sunucumuzdan silinecektir.

 • Aşırı Yoğun İstek

  Sitemiz çalışmalarınızı internet üzerinde kolaylıkla paylaşabilmeniz için hizmet vermektedir. Sitenizde bulunan ve yoğun istek alan çalışmalarınızı sitemize yükleyerek barındırma amaçlı kullanmayınız.

 • Ticari Kullanım

  Bu sitesindeki tüm çalışma arşivi kişisel olarak kullanılabilir. Eğer çalışmaları ticari olarak kullanmak istiyorsanız eser sahipleri ile iletişime geçiniz.