Hakkımızda


Sanatla uğraşan ve çizimler gerçekleştirerek eserlerini çeşitli birçok platform üzerinde yayınlayan kişiler eserlerini kitlelere duyurmak ister. 3D tasarım ve 3D modelleme de yine bu ölçüde değerlendirilebilen kriterlerdir. Buna göre STLTürk olarak platformumuz üzerinde insanlar çeşitli kategoriler kapsamınca birçok resmi, dosyayı ücretsiz olarak indirebilir, kullanabilir. Başta 3D yazıcılar olmak üzere hayvan, aksesuar, hobi, mimari, eğitim ve figür gibi daha birçok kategori kapsamınca onlarca 3 boyutlu çizimlere ulaşabilir, indirebilir ve çeşitli alanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sanata ilgi duyan kişilerin çok fazlasıyla ilgisini çekeceği STLTürk platformumuz üzerinde bahsettiğimiz kategoriler kapsamınca kişiler onlarca çizime denk gelebilecek ve kolaylıklar erişerek ücretsiz biçimde kullanabileceklerdir. 3D  paylaşım ve destek platformu olarak ayrıca kullanıcılarımıza forum alanımızda 3D yazıcılar hakkında yaşanan genel sorunların çözümünü de sunmakta, kullanıcılarımızın yaşadığı problemleri gidermekteyiz.

Kişilerin kendilerine ait olan çizimleri platformumuz üzerinde paylaşarak onlarca insana bu çizimleri iletmesi de mümkündür. Hayvandan mimariye, aksesuardan çocuk sanatına kadar çeşitli birçok kategori kapsamınca paylaşılabilir olan dosyalar diğer kişiler tarafından kolay biçimde kullanılabilmekte, paylaşılabilmekte ve etkileşim de hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir.

Sizler de gerek kendi çizdiğiniz 3D tasarım ve modelleri platformumuzda paylaşarak gerekse de diğer kişilerin paylaştığı çizimleri bilgisayarınıza indirerek platformumuzu etkili biçimde kullanabilir ve verim de sağlayabilirsiniz. STLTürk platformumuza kaydolarak bu eşsiz deneyimleri sizler de tecrübe edebilirsiniz.


Sitemize reklam vermek için bizlere stlturkyonetici@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.